KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10267155
nr 1026 7155
Teckning
signerad. -55, Gubbar, 26x36
Utrop:
500 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:12:36